fbpx
+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Hydromasážní vířívá Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace ve vodě

Hydromasážní vířivá vana Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace ve vodě

Hydromasážní vířivá vana pro dva ...

… dokonalá relaxace ve vodě

Při pobytu ve vířivé vaně, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregenerujete celé své tělo – uvolníte ztuhlé svalstvo, stabilizujete krevní tlak, tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. Jednotlivé trysky Vás budou masírovat a Vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě… V nabídce máme několik balíčků, ze kterých si můžete vybrat a dopřát si tak dokonalou romantiku pro dva!

  • Speciální balíček pro dva Klasik se sektem a ovocem, když si chcete jen tak poklábosit a promasírovat ztuhlé svalstvo.
  • Speciální balíček pro dva Relax se sektem, ovocem a regenerační solí se výborně hodí, když potřebujete zregenerovat a uvolnit celé tělo.
  • Aroma terapie se speciálním Balíčkem pro dva se sektem, ovocem a aromaolejem, když si chcete dopřát trošku luxusu! Krom regenerace a uvolnění celého těla Vás čeká také hebká a provoněná pokožka po koupeli.
  • Speciální balíček pro dva Fresh s fresh džusem, vodou a ovocem se skvěle hodí, když potřebujete variantu bez alkoholu.

Vstup do vířivé vany je na 60 minut a součástí jsou vždy osušky pro dva. K dispozici je také sprchový kout či infrasauna, abyste si pocit uvolnění mohli užít co nejdéle.