fbpx

Pilates REFORMER Ladie´s Gym Studio

Pilates Reformer - to je Vaše nové tělo!

Co je to REFORMER?

REFORMER je jeden z nejefektivnějších fitness strojů, který byl kdy vytvořen.
Díky němu se lze dostat do formy ve velmi krátkém čase, aniž by zatížil váš pohybový aparát.
REFORMER je v podstatě pojízdný vozík umístěný do vodorovného rámu, připevněný pěti pružinami o nastavitelné míře tuhosti. REFORMER pracuje s pevným i pohyblivým bodem, díky čemuž skvěle kopíruje princip svalové akce. Získáváte tak daleko lepší kontrolu pohybu a jistotu, že už od prvního cvičení zapojujete správné svalové skupiny.
Vzhledem k tomu, že zde nedochází k fixaci trupu a izolovaným pohybům (jak je tomu například v posilovně), cvičí stále celé tělo a umožňuje tak rychlejší docílení požadovaných výsledků.

Proč cvičit Pilates na REROMERu?

  • Perfektně posílíte břišní, hýžďové a zádové svalstvo
  • Získáte dlouhé, štíhlé, pružné svaly
  • Pomůže vám odstranit bolesti zad a kloubů

Pro koho je cvičení na REROMERu vhodné?

  • Pro všechny bez jakéhokoliv omezení
  • Pro těhotné, maminky po porodu
  • Pro ty, kteří jsou po úraze a potřebují rehabilitovat
  • Nebo prostě pro ty, kteří se chtějí dostat do kondice a mít hezkou postavu

„Po deseti lekcích ucítíte rozdíl, po dvaceti se budete cítit lépe ve své vlastní kůži
a po třiceti budete mít nové tělo.“[J.Pilates]

Karolina Kopecká

Sport mě provází celým životem od dětství. Skoro sedmnáct let jsem se závodně věnovala moderní gymnastice. Přestože mi toto období dalo mnohé, kompenzace jsme v tréninku příliš neměly a po skončení mě trápily zdravotní problémy, které se stupňovaly. Po nějaké době jsem objevila Pilates a mé tělo se díky správnému cvičení začalo srovnávat. Následně jsem si udělala instruktorský kurz a tento promyšlený systém mě natolik nadchnul, že jsem se rozhodla své nadšení předávat dál. Pilates Reformer je pro mě srdcová záležitost. Díky němu mohu pomoci klientům zlepšit držení těla, vyrovnat svalové dysbalance, zlepšit schopnost vnímání vlastního těla a mnoho dalšího. Při správné modifikaci cviku si může zacvičit opravdu každý.

Bc. Adélá Paclíková

Jsem absolventka Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity. Už to napovídá, že sport jako takový vždy byl a stále je mou životní náplní. Miluji jakýkoliv pohyb, ať už se jedná o běh, chůzi po horách, plavání či posilování. V dětství jsem se věnovala aerobicu a to mě navedlo k tomu, abych si udělala instruktorský kurz a začala vést sálové lekce – především dynamického typu. Postupem času jsem si začala uvědomovat nutnost kompenzačního cvičení. Hledala jsem něco, kde bych se mohla věnovat svému tělu z hlediska nápravy dysbalancí, prevence zranění a zlepšení jak pohybových stereotypů, tak i držení těla. Pilates byl přesně to, co jsem hledala, a co mi pomohlo. A právě z důvodu mé vlastní pozitivní zkušenosti jsem se cvičení Pilates začala věnovat naplno jako lektor. Dělá mě šťastnou pomáhat mým klientkám se cvičením a navádět je na správný a uvědomělý pohyb. Protože Pilates opravdu funguje.

RNDr. Veronika Vaverková, Ph.D.

Ke sportu jsem byla vedená od malička – lyže, kolo, snowboard, turistika, cyklistika to vše mi v teenagerovském období dávalo smysl. Dlouhou dobu jsem hrála tenis a trénovala malé děti, což byl skvělý přísun energie. Bavili mě rychlé dynamické lekce (Heat program, Bosu, Spinning), ale přišel čas, kdy hlavně mysl začala hledat něco jiného. Do života mi vstoupil Pilates a Jóga. Od té doby je vše jiné, cvičení mě posunulo a dělá mě šťastnou. Díky práci na Pilates reformerech se snažím s klienty odstranit jejich špatné pohybové vzorce, změnit jejich vnímání pohybu, pomoci jim s problémy s pohybovým aparátem a díky efektivitě ještě v kombinaci s SM systémem a úspěšnosti mi tato práce dává opravdu smysl.

Sylva Šumberová

Sportu se věnuji od mládí, cvičila jsem 10 roků sportovní gymnastiku. Až po narození druhého dítěte jsem objevila aerobik a ten mě oslovil natolik, že jsem od roku 2007 instruktorkou rychlých a posilovacích lekcí. Posledních několik let se věnuji převážně lekcím pomalým. Díky pilates jsem sama u sebe zjistila a odstranila dysbalance, špatné pohybové vzorce a zlepšila držení těla. To je teď náplní práce s klienty na mých skupinových lekcích a hlavně na individuálních lekcích na pilates reformeru.

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte
na telefonní číslo
777 758 686.

V případě, že nám budete psát, nezapomeňte vždy uvést celé vaše jméno a telefonní číslo!

Ladie´s Gym

Největší fitness pro ženy v Brně